ONLINE SHOP


Medısana Baby Çamaşır Yumuşatıcı (Icea) 750Ml

44,99TL

• Deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır• Bitkisel içerikli formülüyle sağlığa zarar vermez. • Çamaşır liflerini yumuşatarak kırışıklığı azaltır, ütüyü kolaylaştırır. • Kalıcı pa..

Medısana Baby Doğal Sıvı Çamaşır Deterjanı (Icea)  750Ml

64,99TL

• Tüm çamaşırlarda kullanıma uygundur. • Sağlığa ve çevreye zararlı, FOSFAT, çamaşır suyu ve ağartıcı içermez. • Enzim teknolojisi ile leke çıkartmada etkin. Dokuların içine işler, kiri ve kötü kok..

Medisana BABY Organik Biberon Temizleyici

44,99TL

Bebek hijyeninde en önemli konulardan biri de onu büyütürken yanınızdan ayırmadığınız mama kaplarının, biberonların veemziklerin steril olması. Medisana Biberon Temizleyici; Içeriğindeki saf ve doğal ..

Medisana Baby Organik Pişik Kremi 100 ML

49,99TL

İçeriğindeki organik aloe vera ve çinko asit sayesinde bebeğinizin cildinde koruyucu bir bariyer oluşturarak pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olurÖzel formülü sayesinde, cildi herhangi bir tahriş ..

Medisana Baby Organik Saç ve Vücut Sampuanı 300 ML

64,99TL

Medisana Saç ve Vücut Şampuanı, Bebeğiniz büyürken de sizin ve bebeğinizin yanında. Organik mersin suyu ve bitkisel özlersayesinde bebeğinizin vücudunu gevşetip anne karnındaki rahatlığına ve huzuruna..

Medisana Doğal Oyuncak Temizleyici 500 ML

44,99TL

Bebekler büyürken her şeyi merak ederler, dokunmak ve öğrenmek isterler.Suda yıkanabilen tüm oyuncaklar için etkili, güvenli ve hijyenik bir temizlik sağlar. Kalıntı bırakmaz, kolay durulanır...

Medisana Doğal Yer ve Yüzey Temizleyici 500 ML

39,99TL

Medisana doğal yer ve yüzey temizleyici bebeğinizin bulunduğu ortamlarda yer ve zemin temizliğinde istediğiniz hijyeni yakalayarak,bebeğinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz.Bebek ve çocuk odası z..

Medisana Hijyenik Temizleyici Sprey 125 ML

29,99TL

Bebekler büyürken her şeyi merak ederler, dokunmak ve öğrenmek isterler. Medisana Hijyenik Temizleyici Sprey ilebebeğinizin yaşadıgı alanlarda her yüzeyi en uygun şekilde temizleyerek yasam alanlarını..

Medisana Kaş ve Kirpik Bakım Kompleksi 5 ml

179,90TL

ARILARIN MUCİZEVİ ÜRÜNÜ PROPOLİS! Propolis nedir? Arılar sadece bal yapmaz!  Arılar ayrıca, farklı bitki tomurcuklarından, yapraklardan, bitki gövdelerinden, her mevsim yeşil üzüm suy..

Medisana Organik Argan Yağlı ve Keratinli Saç Bakım Şampuanı 300 ML

59,99TL

İçeriğinde;-Organik Argan Yağı-Bitkisel Keratin bulunur.  İçeriğindeki, Organik Argan Yağı ve Bitkisel Keratin sayesinde kuru, yıpranmış, işlem görmüş saçlarınızın ilk kullanımdan itib..

Medısana Organik Bebek ve Masaj Yağı (Icea) 150Ml

69,99TL

Organik Susam yagı ve Organik Visne yagı içerir. Bebeginizin cildini nemlendirir ve korur. Cilde parlaklık kazandırır, esnekligini korumasına yardımcı olur...

Medisana Organik Genital Bölge Temizleyici 200 ML

59,99TL

Medisana Genital Bölge Temizleyici içeriğindeki organik papatya özünün nemlendirici ve organik mersin suyunun antiseptiközelliği ile doğal intim florasını bozmadan temizler.Hamile kadınlar basta olmak..

Medisana Organik Saç Bakım Kremi 300 ML

64,99TL

Içeriğindeki organik shea butter ve organik aloevera özü, mucizevi etkisiyle saçlarınızı korur, bakımını yapar; saçınızı nemlendirir,ipeksi ve canlı bir görünüm kazandırır. Medisana saç bakım kremi il..

Medisana Organik Saç Bakım Şampuanı 300 ML

59,99TL

        Şampuanlarımızda kullandığımız, organik aloevera ve organik mersin suyundan gelen antioksidan içerik cildinizi serbest radikallerden korumaya yardımcı o..

Medısana Organik Sıvı El Sabunu (Icea) 500Ml

24,99TL

• Etkili temizlik sağlayan özel formüle sahip,• Ellerinize bakım yapar,• Kolay durulanır,• Ferahlık sağlar...

Medisana Saç Bakım Kompleksi 100 ml

199,90TL

ARILARIN MUCİZEVİ ÜRÜNÜ PROPOLİS! Propolis nedir? Arılar sadece bal yapmaz!  Arılar ayrıca, farklı bitki tomurcuklarından, yapraklardan, bitki gövdelerinden, her mevsim yeşil üzüm suy..

Medisana Yeni Doğan Paketi

239,99TL

1 Adet  Medısana Baby Doğal Sıvı Çamaşır Deterjanı (Icea)  750Ml1 Adet  Medısana Baby Çamaşır Yumuşatıcı (Icea) 750Ml1 Adet  Medisana Baby Organik Saç ve Vücut Sampuanı 300 ML1 Ade..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)